DYREKCJA SZKOŁY PODSTAWOWEJ IM. PAWŁA KOJZARA W MNICHU

mgr Salachna – Brzoza Lilla – dyrektor
mgr Strządała Wiesława – wicedyrektor

NAUCZYCIELE

Białas Bernadeta – edukacja wczesnoszkolna
Biedrawa Aleksandra –historia
Bujok Anna – religia ewangelicka
Chrapek Klaudia – j.niemiecki
Chudy Anna – j.angielski
Distel Joanna – matematyka, zajęcia artystyczne
Greń Jolanta – muzyka, technika
Kajstura Maja – chemia
Kajstura Paulina – nauczyciel wspomagający
Kasza Ewa – j.angielski, plastyka
Kicka Aleksandra – WDŻ
Kocurek Katarzyna – nauczyciel wspomagający
Krzysiek Małgorzata – j.polski
Lazar Beata – biologia
Melek Anna – edukacja wczesnoszkolna
Mleczko Magdalena – edukacja wczesnoszkolna
Moroz Katarzyna – nauczyciel wspomagający
Mrzyk Anna – geografia
Mulczyńska Beata – pedagog
Niemiec Jolanta – matematyka
Nowak Liliana – bibliotekarz
Orawiec Grażyna – j.polski
Pachuła Katarzyna – nauczyciel wspomagający
Paciorek Joanna – nauczyciel wspomagający
Pakieła Barbara – nauczyciel wspomagający
Paszanda Aleksandra – matematyka, informatyka
Pawlus Aleksandra – edukacja wczesnoszkolna
Pawłowska Justyna – nauczyciel wspomagający
Pokładnik Bartłomiej – katecheta
Puzoń Mariola – matematyka
Skotnica Urszula – j.polski
Staniek Ilona – wychowanie fizyczne
Stekla Martyna – edukacja wczesnoszkolna
Szczypka Ewa – fizyka
Ścibisz Renata – wychowanie fizyczne, EDB
Ślusarz Lubomira – wych. fizyczne, j. polski, historia
Wawrzyczek Iwona – edukacja wczesnoszkolna
Włoch Witold – katecheta

WYCHOWAWCY ROK SZKOLNY 2019/2020

Lp.

Klasa

Wychowawca

1.

1a

mgr Bernadeta Białas

2.

1b

mgr Aleksandra Pawlus

3

2a i

mgr Katarzyna Moroz wsp. mgr Katarzyna Kocurek

4.

2b

mgr Iwona Wawrzyczek

5.

3a

mgr Martyna Stekla  wsp. mgr Katarzyna Pachuła

6.

3b

mgr Magdalena Mleczko wsp. mgr Justyna Pawłowska

7.

4

mgr Aleksandra Paszanda

8.

5a

Anna Mrzyk wsp. mgr Joanna Paciorek

9.

5b

mgr Bartłomiej Pokładnik

10.

6a i

mgr Ewa Kasza  wsp. mgr Paulina Kajstura

11.

6b

mgr Joanna Distel

12.

6c

mgr Lubomira Ślusarz

13.

7a

mgr Klaudia Chrapek wsp. mgr Pakieła Barbara

14.

7b

mgr Jolanta Greń

15.

8a

mgr Urszula Skotnica

16

8b

mgr Anna Chudy

ADMINISTRACJA

Mendela Izabela – sekretarz
Sajdok Anna – sekretarka
Balcarek – Sojka Beata – główna księgowa
Macura Dorota – księgowa
Szczypka Bożena – intendentka

 

PRACOWNICY OBSŁUGI

Szpernol Leokadia – kucharka
Faruga Aneta – pomoc kuchenna
Knapik Anna – pomoc kuchenna
Lewicki Andrzej – starszy woźny
Sierny Marian – konserwator
Rojczyk Maria – sprzątaczka
Faruga Alina – sprzątaczka
Kulak Bogumiła – sprzątaczka
Rygiel Katarzyna – sprzątaczka
Wołoszczak Anna – pomoc nauczyciela
Stokłosa Barbara – pomoc nauczyciela