DYREKCJA SZKOŁY PODSTAWOWEJ IM. PAWŁA KOJZARA W MNICHU

mgr Salachna – Brzoza Lilla – dyrektor
mgr Strządała Wiesława – wicedyrektor

 

NAUCZYCIELE

Białas Bernadeta – edukacja wczesnoszkolna Biedrawa Aleksandra –historia Bujok Anna – religia ewangelicka Chrapek Klaudia – j.niemiecki Chudy Anna – j.angielski Distel Joanna – matematyka, zajęcia artystyczne Greń Jolanta – muzyka, technika Kajstura Maja – chemia Kajstura Paulina – nauczyciel wspomagający Kasza Ewa – j.angielski, plastyka Kicka Aleksandra – WDŻ Kocurek Katarzyna – nauczyciel wspomagający Krzysiek Małgorzata – j.polski Lazar Beata – biologia Melek Anna – edukacja wczesnoszkolna Mleczko Magdalena – edukacja wczesnoszkolna Moroz Katarzyna – nauczyciel wspomagający Mrzyk Anna – geografia Mulczyńska Beata – pedagog Niemiec Jolanta – matematyka Nowak Liliana – bibliotekarz Orawiec Grażyna – j.polski Pachuła Katarzyna – nauczyciel wspomagający Paciorek Joanna – nauczyciel wspomagający Pakieła Barbara – nauczyciel wspomagający Paszanda Aleksandra – matematyka, informatyka Pawlus Aleksandra – edukacja wczesnoszkolna Pawłowska Justyna – nauczyciel wspomagający Pokładnik Bartłomiej – katecheta Puzoń Mariola – matematyka Skotnica Urszula – j.polski Staniek Ilona – wychowanie fizyczne Stekla Martyna – edukacja wczesnoszkolna Szczypka Ewa – fizyka Ścibisz Renata – wychowanie fizyczne, EDB Ślusarz Lubomira – wych. fizyczne, j. polski, historia Wawrzyczek Iwona – edukacja wczesnoszkolna Włoch Witold – katecheta

WYCHOWAWCY ROK SZKOLNY 2019/2020

Lp.

Klasa

Wychowawca

1.

1a

mgr Bernadeta Białas

2.

1b

mgr Aleksandra Pawlus

3

2a 

mgr Katarzyna Moroz, wsp. mgr Katarzyna Kocurek

4.

2b

mgr Iwona Wawrzyczek

5.

3a

mgr Martyna Stekla,  wsp. mgr Katarzyna Pachuła

6.

3b

mgr Magdalena Mleczko, wsp. mgr Estera Macura

7.

4

mgr Aleksandra Paszanda

8.

5a

Anna Mrzyk wsp. mgr Joanna Paciorek

9.

5b

mgr Bartłomiej Pokładnik

10.

6a i

mgr Ewa Kasza  wsp. mgr Paulina Kajstura

11.

6b

mgr Joanna Distel

12.

6c

mgr Lubomira Ślusarz

13.

7a

mgr Klaudia Chrapek wsp. mgr Pakieła Barbara

14.

7b

mgr Jolanta Greń

15.

8a

mgr Urszula Skotnica

16

8b

mgr Anna Chudy

 

ADMINISTRACJA

Mendela Izabela – sekretarz
Sajdok Anna – sekretarka
Balcarek – Sojka Beata – główna księgowa
Macura Dorota – księgowa
Szczypka Bożena – intendentka

 

PRACOWNICY OBSŁUGI

Szpernol Leokadia – kucharka Faruga Aneta – pomoc kuchenna Knapik Anna – pomoc kuchenna Lewicki Andrzej – starszy woźny Sierny Marian – konserwator Rojczyk Maria – sprzątaczka Faruga Alina – sprzątaczka Kulak Bogumiła – sprzątaczka Rygiel Katarzyna – sprzątaczka Stokłosa Lucyna – pomoc nauczyciela Bardzik Irena – pomoc nauczyciela